Film ślubny

Z uwagi na osobisty charakter filmów, szanując prywatność naszych klientów, nie umieszczamy filmów ślubnych na stronie internetowej. Możemy pokazać Państwu wybrane filmy pokazowe, prosimy o maila lub kontakt telefoniczny w tej sprawie.

Joanna Manowskatel.: 510 037 638
mail: kontakt@tatarakfotostudio.pl

Nasze filmy wykonujemy w Full HD przy użyciu najwyższej jakości lustrzanek pełno-klatkowych co daje możliwość zmiany obiektywów, dzięki temu powstają zróżnicowane ujęcia w wysokiej jakości obrazu. Film ślubny tworzymy jest od podstaw według potrzeb klienta. Zazwyczaj rozpoczynamy reportaż od ujęć z przygotowań, co jest idealnym rozpoczęciem, wstępem. Nastepnie ujęcia z ceremonii zaślubin, podziekowania oraz wesele. Ostatnim etapem filmowania są ujęcia z pleneru realizowane innego, dowolnego dnia.

Etap montażu filmu ślubnego jest bardzo istotnym momentem, to wtedy właśnie wybieramy wspólnie z parą muzykę pod, którą montujemy film ślubny oraz sceny w, których puszczamy oryginalny dźwięk. W rezultacie powstaje wspaniała pamiątka dokładnie dopasowana do potrzeb indywidualnych klienta.
Długość filmu jest zależna od zapotrzebowań klienta. Do każdego filmu dołączamy tak zwany skrót- klip zmontowany z najważniejszych ujęć pod konkretny utwór muzyczny wybrany przez parę.